نتایج جستجو برای عبارت :

براا چینگوهاییییی گلممم

بچه هااا مننن امروززز دیگهه احتمال زیاددد نمیاممپ دیگههه با مانی هماهنگ کردمم برینن سایت اون الان رفته ناهاررر تا نیم ساعت دیگهه میادددد منمم شاید بیام اونجا ی حاضری بزنمم ولی در کل نمیتونمم بیامم میانههههیاد منممپ بکنیددد
سلام به دوستای گلممم 
تا حالا «انفجار بزرگ» به گوشتون خورده؟؟؟
یا بهتره بگم تا حالا سوالی به فکرتون خورده که این جهانی که الان ما توش هستیم چجوری به وجود اومده؟؟؟
15 میلیارد سال پیش، جهانی که ما میشناسیـــم وجود نداشت. دانشمندان فکر میکنند که جهان بر اثر یک انفجار بزرگ به وجود آمده است. این انفجار باعث پیدایش ستارگان و سیارات شد. دانشمندان به این ماجرا «انفجار بزرگ» میگویند
برداشت از کتاب پاسخ به چرا های من نوشته ی لور کاربوناک و فرانسوا د
عید دوستاای گلممم مباااارکه ...

ممنون که این ۱۰ ماه و باهام بودین ...

ددی : ممنون که بودی ددیه ممن
مامی نورا : خوشالم که هستی لااقل اونقدی آن میشی که حوصله آدم سرر نرههه دووست دااارم 
هستی شع : لووووووس جان عیدت مبارک .. خوشحالم که باهات دوس شدم
مامان نفسم : نفس کشششش .. نیستی مامانیم ... دلم برات یه ذره شده
خره : میدونم الان باز میای میگی که موقع سال نوعم دس از سر من بر نمیداری ...ولی خو تو مزت به همین خریتته ... کاریش نمیشه کرد
ددی : خوشالم که باهات
سلام  دوستای گلممم، یه مقاله درباره خزندگان براتون آماده کردم 
اصلا بیاید از اول شروع کنیم! چه چیزی خرنده رو خزنده میکنه؟!
خزنده پوستی پولک دار داره، تخم میگذاره و «خون سرد» هم هست. یعنی بدن خزنده گرما تولید نمی کنه و به اندازه ی محیط گرم و سرد میشه. (بیچاره ها) مارمولک ها، مار ها، لاک پشت ها، و تمساح ها همه خزنده اند. حالا بیاین چند تا از این خزنده ها رو توضیح بدیم مثل... مار ها و...!! 
مار ها
مارها همه شون گوشت خوارن. بعضی از اونها حشره و کرم می خو
دانلود آهنگ جدید شادمهر بیدارم کن
دانلود آهنگ شادمهر به نام بیدارم کن کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده بیدارم کن با صدای شادمهر از جوان ریمیکس
Remix : Momorizza
Download New Music Shadmehr – Bidaram Kon

جدیدترین ریمیکس شادمهر عقیلی را می توانید هم اکنون دانلود نمایید.
ریمیکس جدید شادمهر به آهنگ بیدارم کن تعلق دارد.
امیدوارم از ریمیکس لذت ببرید.
با آرزوی موفقیت بیشتر برای اسطوره پاپ.
در صورت درخواست ساماندهی مط

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها